studio urody

Nowość - Endermologia na urządzeniu LPG

Nowym zabiegiem w naszym salonie jest endermologia, która stanowi unikalną, profesjonalną technologię pielęgnacji urody , służąca modelowaniu ciała, wyszczuplaniu i rewiralizacji tkanek.Dzięki lipomasażowi możesz być szczuplejsza dokładnie w tych miejscach, w których pragniesz.

Nowy, rewelacyjny zabieg odchudzający lipo laser diodowy jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny.Nie pozostawia żadnych niepożądanych śladów na skórze.Można go wykonywać przez cały rok, a więc także w okresie letnim.

Zabieg laserem trwa około 20-30 minut, a efekty widoczne są od razu i narastają po każdej sesji. Zaleca się przeprowadzenie serii od 8 do 12 zabiegów.
Ilość zabiegów w serii uzależniona jest od grubości tkanki tłuszczowej.Najlepsze efekty uzyskuje się wykonująć 2 lub 3 zabiegi w tygodniu z przynajmniej jednodnioym odstępem pomiędzy zabiegami.

Działanie lipo lasera diodowego została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi.Zasada działania polega na biostymulacji naturalnych kanałów metabolitycznych światłem czerwonym, Pod wpływem przenikającego przez skórę promieniowania laserowego dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej powodującej rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które z kolei przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie spalane przez metabolizm.

Dzięki zabiegom można wymodelować sylwetkę, zredukować tłuszcz z różnych partii ciała, jak również zredukować cellulit.Leczeniu można poddawać wszystkie problematyczne okolice:brzuch,biodra,uda, kolana, plecy, twarz.

W trakcie kuracji zalecane jest stosowanie drenażu limfatycznego na przemian z zabiegami liposukcji. Taka kombinacja przyspiesza efekt chudnięcia, eliminuje efekt jojo.

brzuch przed i po Twarz przed i po
przyrząd Efekty