studio urody

Kriolipoliza - zamrażanie tkanki tłuszczowej

Najnowsze odkrycie medycyny estetycznej to kriolipoliza. Podczas wykonywania zabiegu następuje zamrażanie tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza powoli wypiera z runku inwazyjną, niebezpieczną i bolesną liposukcję.
Specjalny aplikator próżniowy zasysa tkankę tłuszczową, oziębia ją do odpowiedniej temperatury, na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny.
Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy.
Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny. Niektóre osoby poddawane zabiegowi odczuwają zimno.
Po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienia i drobne siniaczki. Wszystkie objawy znikają w przeciągu 2 tygodni. Rezultaty są widoczne po kilku tygodniach do kilku miesięcy, jest to czas konieczny do pozbycia się przez organizm zniszczonych przez zimno komórek tłuszczowych. Podczas jednego zabiegu można stracić 40% komórek tłuszczowych na obszarze poddawanemu zamrażaniu.
Zaletami kriolipolizy jest to że:
- wyklucza przekroczenie bariery skóry - zabieg bezinwazyjny
- nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji, urlopu itp.
- wygodny i bezpieczny
- nieliczne przeciwwskazania do stosowania
- skuteczny !!!
Kriolipoliza - zamrażanie tkanki tłuszczowej Kriolipoliza

Kriolipoliza

Kriolipoliza