studio urody

Kriolipoliza na Bemowie

Chcesz wymodelować sylwetkę bez konieczności poddawania się zabiegom wymagającym interwencji chirurgicznej? Kriolipoliza to jedno z najnowszych odkryć medycyny estetycznej- kuracja, która stanowi bezpieczną i bezbolesną alternatywę liposukcji.

Zamrażane tkanki tłuszczowej na Bemowie

Działanie i przebieg

Kriolipoliza, podobnie jak endermologia LPG, wykorzystuje najnowsze technologie, co przekłada się na wysoką skuteczność zabiegu. Specjalnie skonstruowany aplikator zasysa tkankę tłuszczową i schładza ją do konkretnej temperatury. Zamrożone komórki tłuszczowe uwalniają lipidy, które są następnie transportowane przez układ limfatyczny.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny – niszczy wyłącznie komórki tłuszczowe. Dzieje się tak, ponieważ lipidy krystalizują w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Skóra, mięśnie czy nerwy pozostają więc nienaruszone.

Efekty

Bezpośrednio po zabiegu kriolipolizy mogą pojawić się zaczerwienienia i drobne siniaki – takie objawy znikają w ciągu 2 tygodni.

Już jeden zabieg pozwala pozbyć się ok. 40% komórek tłuszczowych na obszarze poddawanemu leczniczemu zimnu. Wyraźne rezultaty pojawiają się jednak dopiero po ok. kilku tygodniach – kilku miesiącach – w tym czasie organizm usuwa zniszczone komórki tłuszczowe.

Zalety zabiegu

Kriolipoliza to zabieg, który wyróżnia wiele zalet. Najważniejsze to:

  • bezinwazyjność i bezbolesność
  • brak okresu rekonwalescencji – od razu można wrócić do codziennych obowiązków
  • wysoka skuteczność
  • minimalny zakres przeciwwskazań – może być przeprowadzany niemal u każdego.
Jeżeli chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej z dowolnej partii ciała, kriolipoliza to zabieg dla Ciebie. Umówi się na konsultacje w Skandynawskim Salonie Figury Kobiecej na Bemowie w Warszawie – wybierz dogodny termin.

Kriolipoliza - zamrażanie tkanki tłuszczowej Kriolipoliza

Kriolipoliza

Kriolipoliza