studio urody

Odchudzanie metodą Bailine

Bailine wywodzi się z Norwegii, kraju którego mieszkańcy od wieków przykładają wielką wagę do zdrowia, pielęgnacji ciała, dbałości o dobre samopoczucie. W chwili obecnej, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Bailine jest najbardziej na świecie zaawansowanym systemem kształtowania kobiecej sylwetki bez ingerencji chirurgicznej. Zapewnia efektywne odchudzanie i zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Nasz sukces jest efektem zastosowania najnowszych osiągnięć z zakresu medycyny, psychologii oraz technologii komputerowej.

Program bailine łączy w sobie następujące elementy: zabiegi odchudzający z użyciem symulatora treningowego, zastępujące intensywny trening fizyczny, motywację psychologiczną oraz modyfikację odżywiania. Sterowany komputerowo symulator treningowy bailine modeluje sylwetkę, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit, wzmacnia mięśnie, ujędrnia i wyszczupla.

Pod opieką terapeutki poddawana jesteś napinającemu mięśnie treningowi elektrostymulacji podczas którego spalana jest zbędna tkanka tłuszczowa i następuje odchudzanie. Bez wysiłku fizycznego i rygorystycznych diet, bez skutków ubocznych w postaci przeciążonych mięśni i stawów, w miłej i relaksującej atmosferze można osiągnąć wymarzony cel : szczupłe i jędrne ciało bez śladu cellulitu. Zabieg odchudzający przebiega w oddzielnych kabinach aby zapewnić Paniom maksimum komfortu. Przystępując do programu bailine każda z Pań otrzyma porady dotyczące zdrowego odżywiania.

Program Bailine przeznaczony jest zarówno dla Pań pragnących skutecznie schudnąć jak i tych , które pragną zachować piękną sylwetkę na stałe. Jest on alternatywą codziennej gimnastyki, która jest niezbędna dla zachowania szczupłej sylwetki i dobrego samopoczucia.

Zabiegi odchudzające Warszawa i odchudzanie Warszawa to nasza specjalność!

Odchudzanie metodą Bailine