studio urody

Zabiegi na twarz w Warszawie, Bemowo

Niektóre czynniki atmosferyczne, twarda woda w kranie, a nawet niewłaściwa pielęgnacja mogą negatywnie wpłynąć na stan skóry. Problem ten spotyka głównie osoby o cerze wrażliwej i ze skłonnościami do alergii.

Oferowane zabiegi na twarz o działaniu nawilżającym są dedykowane osobom ze skórą przesuszoną i wymagającą szczególnej uwagi, bez względu na wiek. Wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonujemy z wykorzystaniem kosmetyków zawierających składniki, których synergiczne działanie pozwala na uzyskanie szybkiej poprawy. Aktywne substancje wnikają w głębokie warstwy skóry, zapewniając jej długotrwałe nawilżenie.

Jakie zabiegi wykonujemy?

Zabieg na twarz „Hydro Skin” to również ratunek dla wszystkich tych, których skóra jest zmęczona, ściągnięta i odwodniona, przez co traci swoją elastyczność. Ta niezwykle skuteczna metoda zapewnia jędrność i optymalny poziom nawilżenia, dzięki skutecznemu działaniu kwasu hialuronowego. Wszystko to pozwala zyskać atrakcyjny, młodszy wygląd, ale też poczuć się pięknie i wyjątkowo.

Kuracja Yvette „Aqua Performance” to gwarancja głębokiego nawilżenia i ujędrnienia skóry wraz ze wzmocnieniem jej naturalnej bariery ochronnej. Kwas hialuronowy i woda ze szwajcarskiego lodowca przywracają jej naturalne pH, wygładzając ją i eliminując przy tym nieprzyjemne wrażenie ściągnięcia.

Zabiegi na twarz odpowiadają nie tylko za nawilżenie cery, ale też za:

  • wygładzenie drobnych zmarszczek,
  • poprawa elastyczności cery,
  • poprawa kolorytu,
  • większa promienność cery.
Jeśli jesteś zainteresowana ofertą – zapraszamy do kontaktu. Zrób coś dobrego dla siebie i odwiedź nasz salon w Warszawie, dzielnicy Bemowo.


zabiegi nawilżające nawilżanie twarzy