studio urody

Jak schudnąć szybko? Poznaj metodę Bailine

Zastanawiasz się, jak schudnąć szybko? Odchudzanie metodą Bailine to odpowiedź na Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Metoda wywodzi się z Norwegii – kraju, w którym mieszkańcy troszczą się o swoje zdrowie i samopoczucie. Od 15 lat dzielnica Bemowo cieszy się jedynym w Warszawie gabinetem elektrostymulacji BAILINE w którym modelujemy sylwetkę poprawiamy wygląd naszego ciała , efektywnie odchudzamy bez wyrzeczeń i w znacznie krótszym czasie.

Odchudzanie Bailine – założenia

Bailine to zaawansowany system kształtowania kobiecej sylwetki bez ingerencji chirurgicznej. Pozwala na modelowanie sylwetki oraz odchudzanie ramion i rąk z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Metoda Bailine stanowi połączenie takich elementów jak:

  • odchudzające zabiegi na ciało z wykorzystaniem symulatora treningowego
  • modyfikacja dotychczasowych nawyków żywieniowych
  • motywacja psychologiczna.
Istotną rolę odgrywa symulator treningowy, który zastępuje wyczerpującą aktywność fizyczną. Sterowane komputerowo urządzenie przyczynia się do modelowania sylwetki. Taka kuracja wspiera inne zabiegi na ciało.

Efekty odchudzania metodą Bailine

Odchudzanie metodą Bailine skoncentruje się wokół treningowi elektrostymulacyjnemu przeprowadzanemu pod okiem terapeutki. Urządzenie stymuluje napięcie mięśni, dzięki czemu dochodzi do redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej i zmniejszania widoczności cellulitu.

Jednocześnie takie elektrostymulacyjny trening pozbawiony jest skutków ubocznych tak częstych w przypadku klasycznego treningu. Możesz schudnąć szybko – bez obaw o przeciążenie mięśni i stawów.

Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów lub zachować wymodelowaną sylwetkę? Program Bailine jest dedykowany właśnie Tobie.

Już teraz umów się na konsultacje – dokonaj rezerwacji telefonicznie.
Odchudzanie metodą Bailine