studio urody

Zabiegi na twarz - Nawilżona Skóra

Niektóre czynniki atmosferyczne, twarda woda w kranie, czy nawet niewłaściwa pielęgnacja mogą negatywnie wpłynąć na stan Twojej skóry. Dotyczy to szczególnie osób o cerze wrażliwej i ze skłonnościami do alergii.

Nasze zabiegi nawilżające są dedykowane posiadaczom skóry przesuszonej i wymagającej szczególnej uwagi, niezależnie od wieku,. Wykonujemy je z wykorzystaniem kosmetyków zawierających składniki, których synergiczne działanie pozwala na uzyskanie szybkiej poprawy. Aktywne substancje wnikają w głębokie warstwy skóry, zapewniając jej długotrwałe nawilżenie.

Zabieg na twarz „Hydro Skin” to ratunek dla wszystkich tych, których skóra jest zmęczona, ściągnięta i odwodniona, przez co traci elastyczność. Ta niezwykle skuteczna metoda zapewni jej jędrność i optymalny poziom nawilżenia kwasem hialuronowym. Dzięki temu zyskasz atrakcyjny, młodszy wygląd, poczujesz się pięknie i wyjątkowo.

Kuracja Yvette „Aqua Performance” to gwarancja głębokiego nawilżenia i ujędrnienia skóry, wraz ze wzmocnieniem jej naturalnej bariery ochronnej. Kwas hialuronowy i woda ze szwajcarskiego lodowca przywracają jej naturalne pH, wygładzając ją i eliminując przy tym nieprzyjemne wrażenie ściągnięcia.

Korzystając z naszej oferty zabiegów nawilżających, zyskasz:

  • nawilżenie cery
  • wygładzenie drobnych zmarszczek
  • poprawa elastyczności cery
  • poprawa kolorytu
  • większa promienność cery.
Zapraszamy do kontaktu. Zrób coś dobrego dla siebie i przyjdź do naszego salonu na Bemowie.


zabiegi nawilżające nawilżanie twarzy