studio urody

Zabiegi na twarz w Warszawie, Bemowo – szeroki wachlarz usług

Niektóre czynniki atmosferyczne, twarda woda w kranie, a nawet niewłaściwa pielęgnacja mogą negatywnie wpłynąć na stan skóry. Problem ten spotyka głównie osoby o cerze wrażliwej i ze skłonnościami do alergii.

Oferowane zabiegi na twarz o działaniu nawilżającym są dedykowane osobom ze skórą przesuszoną i wymagającą szczególnej uwagi, bez względu na wiek. Wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonujemy z wykorzystaniem kosmetyków zawierających składniki, których synergiczne działanie pozwala na uzyskanie szybkiej poprawy. Aktywne substancje wnikają w głębokie warstwy skóry, zapewniając jej długotrwałe nawilżenie.

  • Zabieg na twarz „Hydro Skin”

Jest to ratunek dla wszystkich tych, których skóra jest zmęczona, ściągnięta i odwodniona, przez co traci swoją elastyczność. Ta niezwykle skuteczna metoda zapewnia jędrność i optymalny poziom nawilżenia, dzięki skutecznemu działaniu kwasu hialuronowego. Wszystko to pozwala uzyskać atrakcyjny, młodszy wygląd, ale też poczuć się pięknie i wyjątkowo.

  • Kuracja Yvette „Aqua Performance”

Jest to gwarancja głębokiego nawilżenia i ujędrnienia skóry wraz ze wzmocnieniem jej naturalnej bariery ochronnej. Kwas hialuronowy i woda ze szwajcarskiego lodowca przywracają jej naturalne pH, wygładzając ją i eliminując przy tym nieprzyjemne wrażenie ściągnięcia.

Zabiegi na twarz odpowiadają nie tylko za nawilżenie cery, ale też za:

  • wygładzenie drobnych zmarszczek,
  • poprawa elastyczności cery,
  • poprawa kolorytu,
  • większa promienność cery.

Jeśli jesteś zainteresowana ofertą – zapraszamy do kontaktu. Zrób coś dobrego dla siebie i odwiedź nasz salon w Warszawie, dzielnicy Bemowo.

Czyszczenie twarzy

Skóra twarzy wystawiona jest na działanie różnorodnych czynników każdego dnia. Warto o nią dbać nie tylko poprzez prostą, codzienną pielęgnację. Czasem warto poddać się zabiegom dogłębnego czyszczenia twarzy, które pozwala pozbyć się zaskórników, poprawić koloryt skóry i odpowiednio ją nawilżyć. Wykonujemy zabiegi nadające skórze twarzy promienności i blasku. Korzystamy przy tym z polecanych przez dermatologów preparatów. Nasi kosmetolodzy mają duże doświadczenie w czyszczeniu twarzy, dzięki czemu Klientki są zadowolone z osiągniętych efektów.

Usuwanie przebarwień

Skóra skłonna do przebarwień wymaga właściwego traktowania. Powstające na niej plamy wyglądają mało estetycznie i wpływają na ogólny efekt wizualny człowieka. Większość Klientów i Klientek czuje się przez to mniej atrakcyjnie i traci pewność siebie. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty i zapisania się na zabieg usuwania przebarwień na warszawskim Bemowie.

Depilacja pastą cukrową

Zarost na twarzy przeszkadza kobietom i powoduje, że czują się mniej atrakcyjnie. Depilacja pastą cukrową, którą proponujemy pozwala pozbyć się go skutecznie i bezboleśnie. Zabieg jest wykonywany przez naszych specjalistów nie tylko na skórze twarzy, ale także innych części ciała.

Wypełnianie zmarszczek – Bemowo

Bruzdy na czole i twarzy powstają nie tylko w wyniku starzenia się. Wiele osób doświadcza ich, gdy intensywnie używa mimiki. Wypełnianie zmarszczek w Bemowie pozwala odmłodzić twarz, wygładzić ją, a Klientom i Klientkom poczuć się o wiele atrakcyjniej. Zapraszamy!zabiegi nawilżające nawilżanie twarzy

Body Studio Krystyna Tuszyńska, Marta Jelińska s.c. ul. Bolkowska 2C, 01-466 Warszawa

Tel. +48 22 436 72 22 | +48 602 195 780

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022