studio urody

Dobra kosmetyczka w Warszawie

Studio Urody przy Skandynawskim Salonie Figury Kobiecej Bailine w Warszawie to miejsce specjalizujące się w kompleksowej nowoczesnej kosmetyce twarzy i ciała oraz laseroterapii. Wykonujemy takie usługi, jak manicure i pedicure, masaże, makijaż, modelowanie sylwetki, czy depilacja. Z nami pozbędziesz się zmarszczek, przebarwień lub trądziku, schudniesz, a przede wszystkim odkryjesz swoje niezwykłe piękno, zyskasz pewność siebie i zapomnisz o nękających Cię dotąd kompleksach.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że podstawą naszego sukcesu jest wykwalifikowana kadra. Zatrudniamy wyłącznie sprawdzone, dobre kosmetyczki i kosmetologów. Naszych pracowników wyróżniają nie tylko wiedza i umiejętności, ale też indywidualne podejście do Klienta i troska o jego dobro. To oni odpowiadają za sympatyczną i dyskretną atmosferę podczas zabiegów.

Kosmetolog na Bemowie


W naszej codziennej pracy korzystamy wyłącznie z nowoczesnych urządzeń oraz sprawdzonych, znakomitych jakościowo kosmetyków. Metody działania dobieramy do potrzeb danego Klienta, kierując się przeprowadzonymi wcześniej analizami skóry i figury.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i stale poszerzamy swoje kwalifikacje. Ponadto bacznie obserwujemy wszystkie nowości pojawiające się na rynku kosmetycznym.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Już dziś zgłoś się do naszego salonu na Bemowie i poczuj się wyjątkowo.